Nasza spółka powstała w 1991 roku. Przez ponad 25 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję lidera, stając się jednym z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających elementy konstrukcji stalowych.

Łączymy wszystkie elementy
tym dokładnie się zajmujemy.

Od początku stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji - od projektowania i produkcji, po budowę i montaż. Takie podejście pozwala na redukcję kosztów po stronie inwestora oraz terminowe zakończenie nawet największych projektów. Wśród inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę na terenie Polski są obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas realizowania tych przedsięwzięć, a także znajomość specyfiki różnych typów obiektów stanowi dla naszych klientów gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji najbardziej skomplikowanych technicznie i logistycznie inwestycji.

Naszą siłą jest nie tylko technologia i know-how, ale przede wszystkim ludzie. Nasi pracownicy to zgrany zespół wykfalifikowanych inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji: od biura projektowego, poprzez wytwórnię konstrukcji stalowych, na ekipach budowlanych kończąc.

Zapraszamy do współpracy!

Maciej Wiora
Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu.

Maciej Wiora
Dyrektor Techniczny, Członek Zarządu

mwpodpis