Zapoznaj się z naszą ofertą - zobacz co możemy zaoferować

Konstrukcje stalowe


Nasz zakład produkcyjny, bazując na doświadczonej i profesjonalnej kadrze inżynieryjno-technicznej oraz w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb kontrahentów, wytwarza konstrukcje stalowe przeznaczone zarówno dla obiektów budownictwa ogólnego, hal przemysłowych, magazynowych, obiektów handlowych, jak i konstrukcji mostowych. Stosowane metody i technologie zmniejszają ciężar konstrukcji przy zachowaniu jej parametrów wytrzymałościowych, pozwalają na redukcję kosztów i zwiększają efektywność inwestycji.

› czytaj więcej

Budownictwo ogólne i przemysłowe


Z zakresu budownictwa oferujemy:

› czytaj więcej

Projektowanie konstrukcji stalowych


Projektanci Spółki wyspecjalizowali się w budowlanych konstrukcjach stalowych. Są oni autorami wielu znaczących projektów hal i obiektów budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej i handlowej oraz ochrony środowiska. Stosowane przez nich nowoczesne środki techniczne oraz rozwiązania projektowe polegające na optymalizacji konstrukcji, mają zasadniczy wpływ na finalny wynik ekonomiczny inwestycji.

› czytaj więcej

Powierzchnie do wynajęcia


Oprócz podstawowego zakresu swojej działalności, oferujemy również usługi związane z wynajmem powierzchni biurowych, warsztatowych i magazynowych oraz pokoi gościnnych w Gościńcu Biznesowym. Kompleksy nieruchomości należące do Spółki położone są:

› czytaj więcej

Gościniec biznesowy


Gościniec Biznesowy Spółki usytuowany jest w centrum Zabrza przy ul. Pawliczka 25 - w bezpośredniej bliskości budowanego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej, 2,5 km od stacji PKP i dworca autobusowego. Odległość od najbliższego lotniska (Katowice - Pyrzowice) wynosi 40km. W ofercie znajdują się komfortowe i funkcjonalne pokoje gościnne, wyposażone z myślą o jak największej wygodzie Gości.

› czytaj więcej


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz zapytania, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

wyślij do nas zapytanie