Budowa hali stalowej wprawdzie wymaga nieco mniejszych nakładów czasu i finansów niż w przypadku standardowych budowli, jednak również stanowi inwestycję, do której należy odpowiednio się przygotować. Pomyślna realizacja w dużej mierze zależy od producenta, który będzie odpowiadać za wykonanie hali. W tym artykule podpowiemy, na jakie aspekty przy wyborze takiej firmy.

Hala stalowa od sprawdzonego producenta to gwarancja sukcesu

Tak naprawdę wybór odpowiedniego producenta hal stalowych to połowa sukcesu całej inwestycji. Na naszym rynku działa kilka firm oferujących dobrej jakości hale magazynowe czy przemysłowe. Jedną z nich jest wytwórnia konstrukcji stalowych PROMUS Ruda Śląska, która wszystkie zlecenia realizuje na najwyższym poziomie i z dbałością o każdy szczegół.

Dla inwestorów bardzo ważne jest kompleksowe wsparcie już na etapie projektowania konstrukcji stalowej, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb i późniejszego przeznaczenia hali. Warto więc zwrócić uwagę, czy firma, z którą planujemy podjąć współpracę, dysponuje własną, profesjonalnie wyposażoną pracownią projektową, a także współpracuje z fachowcami, którzy specjalizują się w projektowaniu konstrukcji stalowych. Przykładowo, firma PROMUS oferuje wykonanie projektu budynku wraz z dokumentacją projektową oraz przygotowaniem pozwoleń na budowę. Dodatkowo można liczyć na opracowanie dokumentacji powykonawczej oraz wykonanie obliczeń statystycznych.

Solidne wykonanie hali stalowej zależy nie tylko od wysokiej jakości poszczególnych elementów oraz doświadczenia inżynierów nadzorujących cały proces, ale również zastosowanych w całym procesie maszyn i rozwiązań technologicznych.

Firma PROMUS korzysta z nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystuje najnowocześniejsze na rynku technologie, dlatego też wykonywane konstrukcje stalowe wyróżniają się najwyższą jakością. Wszystkie rozwiązania konstrukcyjne dobierane są we współpracy z inwestorem i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Każda inwestycja jest realizowana kompleksowo i terminowo. Są to najważniejsze kwestie, na które zwraca uwagę każdy klient, oczekujący wykonania solidnej, trwałej i bezpiecznej hali stalowej.