Promus

Kompleksowa realizacja
inwestycji budowlanych

Poznaj naszą ofertę
Obejrzyj film

Inwestycje budowlane, w postaci m.in: obiektów użytku publicznego, obiektów usługowo-handlowych czy biurowych, należą do wieloetapowych przedsięwzięć, które warto powierzyć zespołowi doświadczonych specjalistów. Firma Promus oferuje szereg usług z zakresu generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, dbając o każdy etap realizacji projektu. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy zaawansowanych technologicznie, skomplikowanych projektach zleconych przez firmy. Każdy inwestor jest dla nas cenny, dlatego rozwiązania dobieramy indywidualnie, uwzględniając warunki inwestycji i potrzeby klientów.

Firma Promus zajmuje się generalnym wykonawstwem inwestycji i wykonawstwem obiektów przemysłowych, co zapewnia jej silną pozycję na rynku i możliwość oferowania kompleksowej obsługi. Ponad 30 letnie doświadczenie pozwala na zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie projektowania hal i wykonawstwa (budowy czy montażu). Najpierw analizujemy oczekiwania inwestorów i przygotowujemy plany zgodne z ich życzeniami. Nasza oferta została stworzona z dbałością o szczegóły, w trosce o najlepszą jakość realizowanych projektów budowlanych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i znajdź z naszą pomocą idealne rozwiązanie.

Odpowiedzialność i zaufanie

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, która na nas spoczywa i doceniamy Państwa zaangażowanie i zaufanie. Firma Promus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, inwestując w najnowsze, najlepszej jakości technologie. Sprzęt, z którego korzystamy pochodzi od renomowanych producentów i spełnia obowiązujące normy. O bezpieczeństwie i funkcjonalności konstrukcji świadczą wykorzystane w nich metalowe elementy, które produkujemy we własnym zakresie. Wytwórnia konstrukcji stalowych należąca do firmy Promus funkcjonuje od 1995 roku, swoją działalność opiera na produkcji elementów wykorzystywanych w zakresie budownictwa i przemysłu.

Wspólny sukces

Zespół specjalistów firmy Promus został dobrany w taki sposób, aby odpowiadać potrzebom różnych inwestorów. Tworzymy przestrzeń do rozmowy, która pozwala finalizować projekty o najwyższych standardach wykonania. Dziesiątki zrealizowanych inwestycji przedstawiają naszą firmę jako partnera godnego zaufania, który wie o swojej pracy niemalże wszystko. Naszą misją jest świadczenie usług zgodnie z obowiązującymi normami i z uwzględnieniem potrzeb poszczególnych inwestorów. Poznaj smak sukcesu, który dopełni każdą Twoją inwestycję!

Realizacje Zobacz wszystkie realizacje >>

PROMUS

Katowice Airport

Pyrzowice
powierzchnia: 17 187 m²
Klient: Katowice Airport
Realizacja: 2021
Rodzaj obiektu: Terminal pasażerski
Zakres prac: Rozbudowa w ramach generalnego wykonawstwa terminalu B lotniska w Pyrzowicach.
PROMUS

Katowice Airport

Pyrzowice
powierzchnia: 9 300 m²
Klient: Katowice Airport
Realizacja: 2022
Rodzaj obiektu: Hangar serwisowy
Zakres prac: Budowa hangaru serwisowego dla samolotów o maksymalnej wielkości Airbusa A321neo, wraz z pomieszczeniami warsztatowymi, magazynowymi oraz dwukondygnacyjnym zapleczem biurowo-socjalnym.
PROMUS

Amtra

Sosnowiec
powierzchnia: 6900 m²
Klient: Amtra
Realizacja: 2022
Rodzaj obiektu: Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalno - biurowym.
Zakres prac: Budowa w ramach generalnego wykonawstwa hali magazynowej oraz budynku biurowo - socjalnego wraz z infrastrukturą drogową.
PROMUS

PGB Polska

Zabrze
powierzchnia: 3200 m²
Klient: PGB Polska
Realizacja: 2022
Rodzaj obiektu: Hala magazynowa
Zakres prac: Budowa w ramach generalnego wykonawstwa hali magazynowej wraz z infrastrukturą drogową.
PROMUS

Cora Lighting Factory

Bytom
powierzchnia: 6390 m²
Klient: Cora Lighting Factory
Realizacja: 2022
Rodzaj obiektu: Hala produkcyjna wraz z budynkiem biurowo - socjalnym
Zakres prac: Budowa w ramach generalnego wykonawstwa hali produkcyjno - magazynowej oraz budynku biurowo - socjalnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą
PROMUS

Centralne Laboratorium Analityczne

Świętochłowice
powierzchnia: 2600 m²
Klient: Centralne Laboratorium Analityczne
Realizacja: 2022
Rodzaj obiektu: Obiekt publiczny
Zakres prac: Budowa w ramach generalnego wykonawstwa siedziby Centralnego Laboratorium Analitycznego oraz pracowni specjalistycznych, laboratorium genetycznego, punktu pobrań wraz z infrastrukturą towarzyszącą
PROMUS

Kuraray MonoSol

Zimna Wódka
powierzchnia: 14 000 m²
Klient: Kuraray MonoSol
Realizacja: 2021
Rodzaj obiektu: Hala produkcyjno - magazynowa wraz z budynkiem biurowo - socjalnym.
Zakres prac: Budowa w ramach generalnego wykonawstwa hali produkcyjno - magazynowej oraz budynku biurowo - socjalnego wraz z infrastrukturą drogową.
1
2
3
4
5
6
7

PROMUS w liczbach ważne informacje w skrócie

320
pracowników
145 000
m² wybudowanych obiektów rocznie
10 000
ton wyprodukowanej i zmontowanej
konstrukcji stalowej rocznie