Maciej Wiora

O firmie
od projektu po generalne wykonawstwo

PROMUS Ruda Ślaska istnieje od 1991 roku, czyli już ponad 30 lat.  – przez ten czas zdobyliśmy pozycję lidera w branży budowlanej jako jeden z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających elementy konstrukcji stalowych.

Z biegiem czasu postawiliśmy na rozwój jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Dbamy o całą obsługę inwestycji – od projektowania lub optymalizacji istniejącego projektu do produkcji konstrukcji, montażu i finalnie budowę obiektu „pod klucz”. Dzięki kompleksowej obsłudze możemy znacznie obniżyć koszty po stronie inwestora i terminowo finalizować wszystkie projekty budowlane. Zrealizowaliśmy liczne inwestycje na terenie Polski – w tym obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska.  Nasze wieloletnie doświadczenie, jest bezcenne – pozwala nam ono z powodzeniem realizować, każdy, nawet najbardziej skomplikowany proces budowy. Naszą przewagą jest solidna, nowoczesna technologia i szerokie know-how, ale także ludzie, którzy stanowią zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem na każdym etapie realizowanej inwestycji.

Wykwalifikowana kadra

Naszą siłą jest nie tylko technologia i know-how, ale przede wszystkim ludzie. Nasi pracownicy to zgrany zespół wykwalifikowanych inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji: od biura projektowego, poprzez wytwórnię konstrukcji stalowych, na ekipach budowlanych kończąc.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

 

 P.P.U.H. PROMUS Ruda Śląska Spółka z o.o. informacja o realizowanej strategii podatkowej 2021, 2022.