Maciej Wiora

O firmie
od projektu po generalne wykonawstwo

Nasza spółka powstała w 1991 roku. Przez ponad 25 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję lidera, stając się jednym z najbardziej doświadczonych polskich zakładów wytwarzających komponenty, z których powstają konstrukcje stalowe.

Od początku stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji - od projektowania hal i produkcji, po budowę i montaż. Takie podejście pozwala na redukcję kosztów po stronie inwestora oraz terminowe zakończenie nawet największych projektów. Jako producent konstrukcji stalowych stawiamy na najwyższą jakość elementów, którą gwarantuje nasza własna wytwórnia stali. Wśród inwestycji zrealizowanych przez naszą firmę na terenie Polski są hale stalowe mieszczące obiekty użyteczności publicznej, przemysłowe, handlowo-usługowe oraz związane z ochroną środowiska. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas realizowania tych przedsięwzięć, a także znajomość specyfiki różnych typów obiektów stanowi dla naszych klientów gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji najbardziej skomplikowanych technicznie i logistycznie inwestycji. Nasze najciekawsze rozwiązania prezentuje galeria zdjęć.

Wykwalifikowana kadra

Naszą siłą jest nie tylko technologia i know-how, ale przede wszystkim ludzie. Nasi pracownicy to zgrany zespół wykwalifikowanych inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji: od biura projektowego, poprzez wytwórnię konstrukcji stalowych, na ekipach budowlanych kończąc. Dzięki tej wyspecjalizowanej ekipie projektowanie konstrukcji stalowych oraz ich generalne wykonawstwo pozostają zawsze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami